Medewerkers

 

Tracé Brussel bestaat uit vier thematische teams: Begeleiding Werkzoekenden, Onderwijs en Arbeidsmarkt, Leerwinkel Brussel en Partnerwerking, ondersteund door het team Personeel & Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in het directieteam zitten. Het Secretariaat BANSPA wordt aangestuurd door de directeur.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02/511 99 72
Plan

TEAM BEGELEIDING WERKZOEKENDEN​

Samira ABAKKOUY
Samira ABAKKOUY 
Teamleidster 
Tel. 02/526 20 84
GSM 0486/04 31 65
samira.abakkouy@tracebrussel.be
 
   
Souad AARRAS
Souad AARRAS 
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 93
GSM 0479/16 39 68
souad.aarras@tracebrussel.be
Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 88
GSM 0479/16 39 78
ibtisame.allali@tracebrussel.be
Fatima Bostanci
Fatima BOSTANCI
Consulente Werkwinkel
Tel. 02 526 20 89
GSM 0479/16 39 84
fatima.bostanci@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 07
GSM 0479/16 40 53
arafa.chanfouh@tracebrussel.be

Afra DEKIE
Afra DEKIE
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 96
GSM 0479/16 40 71
afra.dekie@tracebrussel.be

Louise de SMEDT
Louise de SMEDT
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 08
GSM 0479/16 40 69
louise.desmedt@tracebrussel.be
Hildegarde Follon
Hildegarde FOLLON
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 82
GSM 0479/16 41 04
hildegarde.follon@tracebrussel.be
Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 94
GSM 0479/16 46 46
henry.kawuma@tracebrussel.be
Violette Leclercq
Violette LECLERCQ
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 06
GSM 0479/16 46 49
violette.leclercq@tracebrussel.be
Josephine Malay  
Josephine MALAY
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 05
GSM 0479/16 46 83
josephine.malay@tracebrussel.be
Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 85
GSM 0479/16 47 33
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Stafmedewerkster 
Tel. 02/289 00 92
GSM 0479/16 47 40
sabine.vantichelt@tracebrussel.be
Annelies Vestraets
Annelies VESTRAETS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 09
GSM 0479/16 47 42
Annelies.Vestraets@tracebrussel.be

TEAM ONDERWIJS EN ARBEIDSMARKT

Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Teamleider
Tel. 02/229 24 01
GSM 0479/16 47 41
vincent.verrydt@tracebrussel.be
Ruth BABIDI
Ruth BABIDI
Werkgeversconsulente
Tel. 02/229 24 83
GSM 0487/51 77 78
ruth.babidi@tracebrussel.be
Lütfiye CARNIER
Lütfiye CARNIER
Educatief medewerkster
Tel. 02/229 24 84
GSM 0479/16 39 98
Lutfiye.carnier@tracebrussel.be
Tachnee Dooms
Tachnee DOOMS
Stafmedewerkster
Tel. 02/229 24 03
GSM 0486/75 41 96
tachnee.dooms@tracebrussel.be
Semma Groenendijk
Semma GROENENDIJK
Stafmedewerkster
Tel. 02/229 24 04
GSM 0484/97 70 86
semma.groenendijk@tracebrussel.be

Nele Martens
Nele MARTENS
Stafmedewerkster
Tel. 02/229 24 02
GSM 0484/80 91 73
nele.martens@tracebrussel.be

TEAM LEERWINKEL BRUSSEL

Brecht Awouters
Brecht AWOUTERS
Teamleider
Tel. 02/233 37 63
GSM 0484/92 04 03
brecht.awouters@leerwinkel.brussels

Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Administratief medewerkster 
Tel. 02/233 37 62
GSM 0479/16 39 78
ibtisame.allali@leerwinkel.brussels
Amel GAIDI
Amel GAIDI
Stagiaire 
Tel. 02/233 37 67
amel.gaidi@leerwinkel.brussels
Tom RYNDERS
Tom RYNDERS
Educatief Medewerker 
Tel. 02 233 37 68
GSM 0479/16 47 10
tom.rynders@leerwinkel.brussels
Herlinde VANDECANDELAERE
Herlinde VANDECANDELAERE
Stafmedewerkster 
Tel. 02/233 37 66
GSM 0484/92 04 12
herlinde.vandecandelaere@leerwinkel.brussels
Karlien VAN LOON
Karlien VAN LOON
Educatief medewerkster 
Tel. 02/233 37 65
GSM 0486/17 26 86
karlien.vanloon@leerwinkel.brussels
Kenza ZINEBIOUI
Kenza 
Educatief medewerkster 
Tel. 02/233 37 64
GSM 0483/45 99 42 kenza@leerwinkel.brussels

 

TEAM PARTNERWERKING

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider 
Tel. 02/412 02 87
GSM 0487/52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS 
Educatief medewerkster
Tel. 02/226 02 97
GSM 0479/16 39 92
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Anton BRESCOVSCHI
Anton BRESCOVSCHI
Stafmedewerker
Tel. 02/412 02 89
GSM 0479/16 39 96
anton.brescovschi@tracebrussel.be
Geert DESMET
Geert DESMET
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 86
GSM 0479/16 40 73
geert.desmet@tracebrussel.be
Charlotte FORRIER
Charlotte FORRIER
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 93
GSM 0479/16 43 07
charlotte.forrier@tracebrussel.be
Ann GEENS
Ann GEENS
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 91
GSM 0479/16 46 30
ann.geens@tracebrussel.be
Roos PAUWELS
Roos PAUWELS
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 94
GSM 0479/16 47 00
roos.pauwels@tracebrussel.be
Sebastiaan PEETERS
Sebastiaan PEETERS
Stafmedewerker
Tel. 02/412 02 88
GSM 0479/16 47 05
sebastiaan.peeters@tracebrussel.be
Fransje WAGEMANS
Fransje WAGEMANS
Stafmedewerkster
Tel. 02 226 02 92
GSM 0479/16 47 44
fransje.wagemans@tracebrussel.be
 

TEAM PERSONEEL EN ORGANISATIE

Carine Baestaens
Carine BAESTAENS
Teamleidster
Tel. 02/412 02 85
GSM 0479/16 39 80
carine.baestaens@tracebrussel.be

Kadija Aboulaiz
Kadija ABOULAIZ
Stafmedewerkster
Tel. 02/412 02 82
GSM 0479/16 39 70
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be
Claire Blomme
Claire BLOMME
Medewerkster HR
Tel. 02/226 02 98
GSM 0479/16 39 82
claire.blomme@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Administratief medewerkster
Tel. 02/412 02 81
GSM 0479/16 39 94
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Eva CUYPERS
Eva CUYPERS
Communicatiemedewerkster
Tel. 02/226 02 99
GSM 0479/16 40 67
eva.cuypers@tracebrussel.be
Khaldon Manja
Khaldon MANJA
Medewerker boekhouding
Tel. 02/226 02 96
GSM 0479/16 46 77
khaldon.manja@tracebrussel.be

 

Meriam Raouidi
Meriam RAOUDI
Administratief medewerkster
Tel. 02/226 02 95
GSM 0479/16 47 07
meriam.raoudi@tracebrussel.be

Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker Administratie en Logistiek
Tel. 02/412 02 86
GSM 0479/16 47 13
hari.shrestha@tracebrussel.be

 


DIRECTIE

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02/412 02 80
steef.corijn@tracebrussel.be

SECRETARIAAT BANSPA

Dieter OP DE BEECK
Dieter OP DE BEECK
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 88
GSM 0479/16 46 93
dieter.opdebeeck@tracebrussel.be

Lieven VAN MELE
Lieven VAN MELE
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 89
GSM 0479/16 47 34
lieven.vanmele@tracebrussel.be