Medewerkers

 

Tracé Brussel bestaat uit vier thematische teams: Begeleiding Werkzoekenden, Onderwijs en Arbeidsmarkt, Leerwinkel Brussel en Partnerwerking, ondersteund door het team Personeel & Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in het directieteam zitten. Het Secretariaat BANSPA wordt aangestuurd door de directeur.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02 511 99 72
Plan

TEAM BEGELEIDING WERKZOEKENDEN​

Samira ABAKKOUY
Samira ABAKKOUY 
Teamleidster Begeleiding Werkzoekenden
Tel. 02 526 20 84
GSM 0486 04 31 65
samira.abakkouy@tracebrussel.be
 
   
Souad AARRAS
Souad AÂRRAS 
Consulente 
Tel. 02 289 00 93
GSM 0479 16 39 68
souad.aarras@tracebrussel.be
Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Consulente 
Tel. 02 526 20 88
GSM 0479 16 39 78
ibtisame.allali@tracebrussel.be
Fatima Bostanci
Fatima BOSTANCI
Consulente 
Tel. 02 526 20 89
GSM 0479 16 39 84
fatima.bostanci@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Medewerker Onthaal en Toeleiding
Tel. 02 229 24 07
GSM 0479 16 40 53
arafa.chanfouh@tracebrussel.be
Louise de SMEDT
Louise de SMEDT
Consulente 
Tel. 02 229 24 08
GSM 0479 16 40 69
louise.desmedt@tracebrussel.be
Hildegarde Follon
Hildegarde FOLLON
Consulente 
Tel. 02 526 20 82
GSM 0479 16 41 04
hildegarde.follon@tracebrussel.be
Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent 
Tel. 02 289 00 94
GSM 0479 16 46 46
henry.kawuma@tracebrussel.be
Violette Leclercq
Violette LECLERCQ
Consulente 
Tel. 02 229 24 06
GSM 0479 16 46 49
violette.leclercq@tracebrussel.be
Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent
Tel. 02 526 20 85
GSM 0479 16 47 33
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Medewerkster Processen
Tel. 02 289 00 92
GSM 0479 16 47 40
sabine.vantichelt@tracebrussel.be

TEAM ONDERWIJS EN ARBEIDSMARKT

Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Teamleider Onderwijs-Arbeidsmarkt
Tel. 02 229 24 01
GSM 0479 16 47 41
vincent.verrydt@tracebrussel.be
Lütfiye CARNIER
Lütfiye CARNIER
Medewerkster Onderwijs-Arbeidsmarkt
Tel. 02 229 24 84
GSM 0479 16 39 98
Lutfiye.carnier@tracebrussel.be
Tachnee Dooms
Tachnee DOOMS
Medewerkster Jump naar werk
Tel. 02 229 24 03
GSM 0486 75 41 96
tachnee.dooms@tracebrussel.be
Semma Groenendijk
Semma GROENENDIJK
Medewerkster Duaal Leren
Tel. 02 229 24 04
GSM 0484 97 70 86
semma.groenendijk@tracebrussel.be

Nele Martens
Nele MARTENS
Medewerkster Jump naar werk
Tel. 02 229 24 02
GSM 0484 80 91 73
nele.martens@tracebrussel.be

Dieter OP DE BEECK
Dieter OP DE BEECK
Medewerker Duaal Leren
Tel. 02 229 24 88
GSM 0479 16 46 93
dieter.opdebeeck@tracebrussel.be

TEAM LEERWINKEL BRUSSEL

Brecht Awouters
Brecht AWOUTERS
Teamleider Leerwinkel
Tel. 02 233 37 63
GSM 0484 92 04 03
brecht.awouters@leerwinkel.brussels

Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Medewerkster Administratie 
Tel. 02 233 37 62
GSM 0479 16 39 78
ibtisame.allali@leerwinkel.brussels
Amel GAIDI
Amel GAIDI
Studente Werkplekleren
Tel. 02 233 37 67
amel.gaidi@leerwinkel.brussels
Tom RYNDERS
Tom RYNDERS
Leerloopbaanbegeleider
Tel. 02 233 37 68
GSM 0479 16 47 10
tom.rynders@leerwinkel.brussels
Herlinde VANDECANDELAERE
Herlinde VANDECANDELAERE
Leerloopbaanbegeleidster 
Tel. 02 233 37 66
GSM 0484 92 04 12
herlinde.vandecandelaere@leerwinkel.brussels
Karlien VAN LOON
Karlien VAN LOON
Leerloopbaanbegeleidster 
Tel. 02 233 37 65
GSM 0486 17 26 86
karlien.vanloon@leerwinkel.brussels
Kenza
Kenza 
Leerloopbaanbegeleidster 
Tel. 02 233 37 64
GSM 0483 45 99 42
kenza@leerwinkel.brussels

 

TEAM PARTNERWERKING

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider Partnerwerking
Tel. 02 412 02 87
GSM 0487 52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS 
Medewerkster Partnerwerking
Tel. 02 226 02 97
GSM 0479 16 39 92
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Anton BRESCOVSCHI
Anton BRESCOVSCHI
Medewerker Partnerwerking
Tel. 02 412 02 89
GSM 0479 16 39 96
anton.brescovschi@tracebrussel.be
Afra DEKIE
Afra DEKIE
Medewerkster Cosearching
Tel. 02 289 00 96
GSM 0479 16 40 71
afra.dekie@tracebrussel.be

 

Geert DESMET
Geert DESMET
Medewerker Partnerwerking
Tel. 02 229 24 86
GSM 0479 16 40 73
geert.desmet@tracebrussel.be
Charlotte FORRIER
Charlotte FORRIER
Medewerkster Partnerwerking
Tel. 02 226 02 93
GSM 0479 16 43 07
charlotte.forrier@tracebrussel.be
Ann GEENS
Ann GEENS
Medewerkster Partnerwerking
Tel. 02 226 02 91
GSM 0479 16 46 30
ann.geens@tracebrussel.be
Roos PAUWELS
Roos PAUWELS
Medewerkster Partnerwerking
Tel. 02 226 02 94
GSM 0479 16 47 00
roos.pauwels@tracebrussel.be
Sebastiaan PEETERS
Sebastiaan PEETERS
Medewerker Partnerwerking
Tel. 02 412 02 88
GSM 0479 16 47 05
sebastiaan.peeters@tracebrussel.be
Fransje WAGEMANS
Fransje WAGEMANS
Medewerkster Partnerwerking
Tel. 02 226 02 92
GSM 0479 16 47 44
fransje.wagemans@tracebrussel.be
 

TEAM PERSONEEL EN ORGANISATIE

Carine Baestaens
Carine BAESTAENS
Teamleidster Personeel en Organisatie
Tel. 02 412 02 85
GSM 0479 16 39 80
carine.baestaens@tracebrussel.be

Kadija Aboulaiz
Kadija ABOULAIZ
Medewerkster Financiën en Administratie 
Tel. 02 412 02 82
GSM 0479 16 39 70
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be
Claire Blomme
Claire BLOMME
Medewerkster HR
Tel. 02 226 02 98
GSM 0479 16 39 82
claire.blomme@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Medewerkster Financiën en Administratie 
Tel. 02 412 02 81
GSM 0479 16 39 94
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Eva CUYPERS
Eva CUYPERS
Medewerkster Communicatie
Tel. 02 226 02 99
GSM 0479 16 40 67
eva.cuypers@tracebrussel.be
Meriam Raouidi
Meriam RAOUDI
Medewerkster Administratie
Tel. 02 226 02 95
GSM 0479 16 47 07
meriam.raoudi@tracebrussel.be

Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker Logistiek en Facility
Tel. 02 412 02 86
GSM 0479 16 47 13
hari.shrestha@tracebrussel.be

---------------------------------------------

SECRETARIAAT BANSPA

Lieven VAN MELE
Lieven VAN MELE
Medewerker Secretariaat
Tel. 02 229 24 89
GSM 0479 16 47 34
lieven.vanmele@tracebrussel.be

 

---------------------------------------------

DIRECTIE

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02 412 02 80
GSM 0495 72 01 05
steef.corijn@tracebrussel.be