Medewerkers

Tracé Brussel bestaat uit vier teams. De drie thematische teams, Begeleiding Werkzoekenden,
Onderwijs- Arbeidsmarkt en Partnerwerking, worden ondersteund door het team Personeel &
Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in
het directieteam zitten.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02/511 99 72
Fax 02/511 98 27
Plan

 

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02/412 02 80
steef.corijn@tracebrussel.be

 

TEAM Begeleiding werkzoekenden

Anne Bogaert
Anne BOGAERT
Teamleider 
Tel. 02/526 20 84
anne.bogaert@tracebrussel.be
 
   
Samira ABAKKOUY
Samira ABAKKOUY
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 40
samira.abakkouy@tracebrussel.be
Khadija Barriche
Khadija BARRICHE
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
khadija.barriche@tracebrussel.be
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 80
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Valerie Bronckers
Valerie BRONCKERS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 88
valerie.bronckers@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Stafmedewerker
Tel. 02/289 00 90
arafa.chanfouh@tracebrussel.be
Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 94
henry.kawuma@tracebrussel.be
Mijean ROCHUS
Mijean ROCHUS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 43
mijean.rochus@tracebrussel.be
Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 85
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Stafmedewerker 
Tel. 02/289 00 96
sabine.vantichelt@tracebrussel.be
Annelies Vestraets
Annelies VESTRAETS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
Annelies.Vestraets@tracebrussel.be
Milan Vranckx
Milan VRANCKX
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 44
milan.vranckx@tracebrussel.be

 

TEAM Onderwijs-arbeidsmarkt

Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Administratief medewerker 
Tel. 02/235 27 45
ibtisame.allali@tracebrussel.be
Brecht Awouters
Brecht AWOUTERS
Stafmedewerker
Tel. 0484/92 04 03
Brecht.Awouters@tracebrussel.be
Marjan BUSEYNE
Marjan BUSEYNE
Educatief medewerker 
Tel. 0483/45 99 42
marjan.buseyne@tracebrussel.be
Kevin GHEKIERE
Kevin GHEKIERE
Stafmedewerker
Tel. 0484/97 70 86
kevin.ghekiere@tracebrussel.be
Kylie Heylens
Kylie HEYLENS
Educatief medewerker
Tel. 0486/04 31 65
kylie.heylens@tracebrussel.be
Nele Martens
Nele MARTENS
Projectmedewerker
Tel. 0484/80 91 73
Nele.Martens@tracebrussel.be
Kamran RAES
Kamran RAES
Educatief medewerker
Tel. 02/235 27 52
kamran.raes@tracebrussel.be
Ans ROSSY
Ans ROSSY
Stafmedewerker
Tel. 0484/ 92 04 12
ans.rossy@tracebrussel.be
Lukas SCHILLEBEECKX
Lukas SCHILLEBEECKX
Stafmedewerker
Tel. 02/235 27 53
lukas.schillebeeckx@tracebrussel.be
Karlien VAN LOON
Karlien VAN LOON
Educatief medewerker 
Tel. 0486/17 26 86
karlien.vanloon@tracebrussel.be
Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Stafmedewerker
Tel. 02/235 27 50
vincent.verrydt@tracebrussel.be
   

 

TEAM Partnerwerking

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider 
Tel. 02/412 02 87
       0487/52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
   
Marja ALAERTS
Marja ALAERTS
Stafmedewerker
Tel. 02/412 02 83
marja.alaerts@tracebrussel.be
Anton BRESCOVSCHI
Anton BRESCOVSCHI
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
anton.brescovschi@tracebrussel.be
Ewoud DESADELEER
Ewoud DE SADELEER
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
ewoud.desadeleer@tracebrussel.be
Geert DESMET
Geert DESMET
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
geert.desmet@tracebrussel.be
Christa MATTHYS
Christa MATTHYS
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
christa.matthys@tracebrussel.be
Melina MERTENS
Melina MERTENS
Educatief medewerker
Tel. 0486/75 41 96
melina.mertens@tracebrussel.be
   

 

TEAM Personeel en Organisatie

Kadija ABOULAIZ
Kadija ABOULAIZ
Office Manager
Tel. 02/412 02 82
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Administratief medewerker
Tel. 02/511 99 72
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Eva CUYPERS
Eva CUYPERS
Communicatiemedewerker
Tel. 02/511 99 72
eva.cuypers@tracebrussel.be
Maha DOULFOUKAR
Maha DOULFOUKAR
Medewerker Administratie en Boekhouding
Tel. 02/511 99 72
maha.doulfoukar@tracebrussel.be
Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker 
Administratie en Logistiek
Tel. 02/412 02 81
hari.shrestha@tracebrussel.be