Medewerkers

 

Tracé Brussel bestaat uit zes teams. De vijf thematische teams Begeleiding Werkzoekenden, Jump naar werk, Leerwinkel Brussel, Ondersteuning Beleid en Partnerwerking worden ondersteund door het team Personeel & Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in het directieteam zitten.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02/511 99 72
Plan

TEAM BEGELEIDING WERKZOEKENDEN​

 

Samira ABAKKOUY
Samira ABAKKOUY 
Teamleidster 
Tel. 02/526 20 84
samira.abakkouy@tracebrussel.be
 
   
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS 
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/226 02 97
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Valerie Bronckers
Valerie BRONCKERS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 88
valerie.bronckers@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 07
arafa.chanfouh@tracebrussel.be

Afra DEKIE
Afra DEKIE
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 96
afra.dekie@tracebrussel.be

Louise de SMEDT
Louise de SMEDT
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 08
louise.desmedt@tracebrussel.be

Hildegarde FOLLON
Hildegarde FOLLON
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 82
hildegarde.follon@tracebrussel.be

Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 94
henry.kawuma@tracebrussel.be

Josephine Malay
Josephine MALAY
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 05
josephine.malay@tracebrussel.be

Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 85
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Stafmedewerkster 
Tel. 02/289 00 92
sabine.vantichelt@tracebrussel.be
Annelies Vestraets
Annelies VESTRAETS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/229 24 09
Annelies.Vestraets@tracebrussel.be

 

TEAM JUMP NAAR WERK

Tachnee Dooms
Tachnee DOOMS
Stafmedewerkster
Tel. 0486/75 41 96
tachnee.dooms@tracebrussel.be
Nele Martens
Nele MARTENS
Stafmedewerkster
Tel. 0484/80 91 73
Nele.Martens@tracebrussel.be
Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 01
vincent.verrydt@tracebrussel.be

 

 

TEAM LEERWINKEL BRUSSEL

Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Administratief medewerkster 
Tel. 02/233 37 62
ibtisame.allali@tracebrussel.be
Brecht Awouters
Brecht AWOUTERS
Stafmedewerker
Tel. 02/233 37 63
Brecht.Awouters@tracebrussel.be
Marjan BUSEYNE
Marjan BUSEYNE
Educatief medewerkster 
Tel. 02/233 37 64
marjan.buseyne@tracebrussel.be
Herlinde VANDECANDELAERE
Herlinde VANDECANDELAERE
Stafmedewerkster 
Tel. 02/233 37 66
herlinde.vandecandelaere@tracebrussel.be
Karlien VAN LOON
Karlien VAN LOON
Educatief medewerkster 
Tel. 02/233 37 65
karlien.vanloon@tracebrussel.be

 

TEAM ONDERSTEUNING BELEID

Ewoud DE SADELEER
Ewoud DE SADELEER
Teamleider 
Tel. 02/229 24 87
ewoud.desadeleer@tracebrussel.be
   
Ruth BABIDI
Ruth BABIDI
Werkgeversconsulente
Tel. 0487/51 77 78
ruth.babidi@tracebrussel.be
Lütfiye CARNIER
Lütfiye CARNIER
Educatief medewerkster
Tel. 02/229 24 84
Lutfiye.carnier@tracebrussel.be
An CONINX
An CONINX
Stafmedewerkster
Tel. 0484/97 70 86
an.coninx@tracebrussel.be
Geert DESMET
Geert DESMET
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 86
geert.desmet@tracebrussel.be
Dieter OP DE BEECK
Dieter OP DE BEECK
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 88
dieter.opdebeeck@tracebrussel.be
Lieven VAN MELE
Lieven VAN MELE
Stafmedewerker
Tel. 02/229 24 89
lieven.vanmele@tracebrussel.be

 

TEAM PARTNERWERKING

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider 
Tel. 0487/52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
   
Anton BRESCOVSCHI
Anton BRESCOVSCHI
Stafmedewerker
Tel. 02/412 02 89
anton.brescovschi@tracebrussel.be
Charlotte FORRIER
Charlotte FORRIER
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 93
charlotte.forrier@tracebrussel.be
Ann GEENS
Ann GEENS
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 91
ann.geens@tracebrussel.be
Roos PAUWELS
Roos PAUWELS
Stafmedewerkster
Tel. 02/226 02 94
roos.pauwels@tracebrussel.be
Sebastiaan PEETERS
Sebastiaan PEETERS
Stafmedewerker
Tel. 02/412 02 88
sebastiaan.peeters@tracebrussel.be
Fransje WAGEMANS
Fransje WAGEMANS
Stafmedewerkster
Tel. 0476/72 41 53
fransje.wagemans@tracebrussel.be




 

 

TEAM PERSONEEL EN ORGANISATIE

Kadija ABOULAIZ
Kadija ABOULAIZ
Office Manager
Tel. 02/412 02 82
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be

Carine Baestaens
Carine BAESTAENS
Administratief medewerkster
Tel. 02/412 02 85
carine.baestaens@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Administratief medewerkster
Tel. 02/412 02 81
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Eva CUYPERS
Eva CUYPERS
Communicatiemedewerkster
Tel. 02/226 02 99
eva.cuypers@tracebrussel.be
Khaldon Manja
Khaldon MANJA
Medewerker boekhouding
Tel. 02/226 02 96
khaldon.manja@tracebrussel.be

 

Meriam Raouidi
Meriam RAOUDI
Administratief medewerkster
Tel. 02/226 02 95
meriam.raoudi@tracebrussel.be

 

Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker Administratie en Logistiek
Tel. 02/412 02 86
hari.shrestha@tracebrussel.be

 

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02/412 02 80
steef.corijn@tracebrussel.be