Medewerkers

Tracé Brussel bestaat uit vijf teams. De vier thematische teams Begeleiding Werkzoekenden,
Onderwijs- Arbeidsmarkt, Partnerwerking en Ondersteuning Beleid worden ondersteund door het team Personeel & Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in het directieteam zitten.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02/511 99 72
Fax 02/511 98 27
Plan

 

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02/412 02 80
steef.corijn@tracebrussel.be

 

TEAM Begeleiding werkzoekenden

Anne Bogaert
Anne BOGAERT
Teamleidster 
Tel. 02/526 20 84
anne.bogaert@tracebrussel.be
 
   
Samira ABAKKOUY
Samira ABAKKOUY
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/235 27 53
samira.abakkouy@tracebrussel.be
Khadija Barriche
Khadija BARRICHE
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
khadija.barriche@tracebrussel.be
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 82
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Valerie Bronckers
Valerie BRONCKERS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 88
valerie.bronckers@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Stafmedewerker
Tel. 02/289 00 90
arafa.chanfouh@tracebrussel.be

Louise de SMEDT
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 80
louise.desmedt@tracebrussel.be
Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 94
henry.kawuma@tracebrussel.be
Mijean ROCHUS
Mijean ROCHUS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 43
mijean.rochus@tracebrussel.be
Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 85
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Stafmedewerkster 
Tel. 02/289 00 96
sabine.vantichelt@tracebrussel.be
Annelies Vestraets
Annelies VESTRAETS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
Annelies.Vestraets@tracebrussel.be
Milan Vranckx
Milan VRANCKX
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 44
milan.vranckx@tracebrussel.be

 

TEAM Onderwijs-arbeidsmarkt

Ibtisame ALLALI
Ibtisame ALLALI
Administratief medewerkster 
Tel. 02/235 27 45
ibtisame.allali@tracebrussel.be
Brecht Awouters
Brecht AWOUTERS
Stafmedewerker
Tel. 0484/92 04 03
Brecht.Awouters@tracebrussel.be
Marjan BUSEYNE
Marjan BUSEYNE
Educatief medewerkster 
Tel. 0483/45 99 42
marjan.buseyne@tracebrussel.be
Ans ROSSY
Ans ROSSY
Stafmedewerkster
Tel. 02/235 27 52
ans.rossy@tracebrussel.be
Nele Martens
Nele MARTENS
Projectmedewerkster
Tel. 0484/80 91 73
Nele.Martens@tracebrussel.be
Karlien VAN LOON
Karlien VAN LOON
Educatief medewerkster 
Tel. 0486/17 26 86
karlien.vanloon@tracebrussel.be
Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Stafmedewerker
Tel. 02/235 27 50
vincent.verrydt@tracebrussel.be
   

TEAM Partnerwerking

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider 
Tel. 02/412 02 87
       0487/52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
   
Anton BRESCOVSCHI
Anton BRESCOVSCHI
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
anton.brescovschi@tracebrussel.be
Ann GEENS
Ann GEENS
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
ann.geens@tracebrussel.be
Sebastiaan PEETERS
Sebastiaan PEETERS
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
sebastiaan.peeters@tracebrussel.be
Fransje WAGEMANS
Fransje WAGEMANS
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
fransje.wagemans@tracebrussel.be

 

TEAM Ondersteuning Beleid

Ewoud DE SADELEER
Ewoud DE SADELEER
Teamleider 
Tel. 02/511 99 72
ewoud.desadeleer@tracebrussel.be
   
Ruth BABIDI
Ruth BABIDI
Werkgeversconsulente
Tel. 0487/51 77 78
ruth.babidi@tracebrussel.be
Lütfiye CARNIER
Lütfiye CARNIER
Educatief medewerkster
Tel. 02/511 99 72
Lutfiye.carnier@tracebrussel.be
An CONINX
An CONINX
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
an.coninx@tracebrussel.be
Geert DESMET
Geert DESMET
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
geert.desmet@tracebrussel.be
Dieter OP DE BEECK
Dieter OP DE BEECK
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
dieter.opdebeeck@tracebrussel.be

 

TEAM Personeel en Organisatie

Kadija ABOULAIZ
Kadija ABOULAIZ
Office Manager
Tel. 02/412 02 82
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be
Carine Baestaens
Carine BAESTAENS
Administratief medewerkster
Tel. 02/511 99 72
carine.baestaens@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Administratief medewerkster
Tel. 02/511 99 72
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Eva CUYPERS
Eva CUYPERS
Communicatiemedewerkster
Tel. 02/511 99 72
eva.cuypers@tracebrussel.be
Maha DOULFOUKAR
Maha DOULFOUKAR
Medewerkster Administratie en Boekhouding
Tel. 02/511 99 72
maha.doulfoukar@tracebrussel.be
Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker 
Administratie en Logistiek
Tel. 02/412 02 86
hari.shrestha@tracebrussel.be